150 TL ve üstü alışverişlerinizde ücretsiz kargo ve hediye kitap bizden !
Twitter Facebook Instagram
Fırsat Vitrini
Geştalt Danışmanlığı: Değişme Yolculuklarına Uzanan El | Sue Fish - Charlotte Sills - Phil Lapworth
Sue Fish - Charlotte Sills - Phil Lapworth
50,00 TRY
%35
indirim
32,50 TRY
1 Adet Fiyatıdır
Geştalt Danışmanlığı: Değişme Yolculuklarına Uzanan El
Sue Fish - Charlotte Sills - Phil Lapworth
Eser Hakkında Künye Yorumlar

Danışanını "olduğu gibi" tanıma; onun da kendini "olduğu gibi" tanımasına, tanımadığı parçalarını benimseyerek iyelenmesine yardımcı olma: İşte Geştalt Danışmanlık Yaklaşımı!

Yaklaşıma ilişkin kuramla uygulamayı iç içe sunan kitabımız hem mesleğe yeni adım atmış danışmanlara hem deneyimli danışmanlara yönelik, Geştalt danışmanlığının felsefesi ve çalışma yöntemleri üstüne kapsamlı bir kılavuz niteliğindedir. Sills, Fish ile Lapworth, dört kesime ayırdıkları metinde, okurlara önce Geştalt yaklaşımına genel bir bakış, sonra Geştalt danışmanlığının başat kuramlarına ilişkin bir irdeleme, daha sonra da Geştalt uygulama ve değerlendirme evrelerine yönelik bir odaklanma sağlıyor; sonda olgu örneği sunusuyla birlikte eğitme ve üstdenetmenlik üstüne bölümle çemberi tamamlıyorlar. Kitap, her bir bölümde yer alan alıştırma örnekleriyle, önerileriyle yalnızca danışmanlara, danışanlara değil, Geştalt yaklaşımıyla yeni tanışmış sıradan okurlara da seslenebilecek, onların da ilgisini çekecek yalınlıktadır çünkü yazarlar “kendimizi, içinde yer aldığınız çevreyle birlikte fark etmeye” çağırıyor.

Bu çağrıya “Ben varım, hazırım!” diyorsanız Geştalt Danışmanlığı’na buyurunuz, hoş geldiniz. Şimdi / burada bir yolculuğa çıkıyoruz!

Kitaptan bir bölüm okumak için tıklayınız
yorum alanıdır
Benzer Kitaplar
NİKA YAYINEVİ
Sosyal Medya